Альтернативна електрика в будинку

15.06.2015

З кожним роком залежність людства від електрики тільки зростає! Кількість споживаної енергії зростає з кожним днем. Але найчастіше ми отримуємо зовсім неякісний продукт, який тягне за собою несприятливі наслідки! Є не мало чинників, які сприяють перебоїв в електромережі.

Несприятливі погодні умови, аварії і т. д.

Так в кінці кінців! За офіційними даними, ЗНОС ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ УКРАЇНИ СТАНОВИТЬ 50%!!!

Так що проблеми з електроживленням не повинні нас дивувати!

Якщо поглянути на статистику по відмовах побутової техніки, то до 45% від усіх можливих причин - це проблеми з електроживленням!

Кожен хоч раз потрапляв в ситуацію, коли в квартирі починав мерехтіти світло, або відключалися всі електроприлади через стрибки напруги в мережі...

Подібні гидоти майже завжди відбуваються несподівано і вкрай несвоєчасно.

Щоб убезпечити техніку від всіх цих лиходійств, винахідливе людство придумало ДБЖ! Це такий пристрій, який, незважаючи на корисність, часто залишають без уваги! Ще недавно ДБЖ можна було зустріти в основному тільки в корпоративному середовищі, зараз же чимало простих людей носять з собою зовнішні акумулятори для заряду мобільних (пауербенк).

Хочемо представити вам POWERSET!

Альтернативна електрика в будинку

Це ДБП, яке в нормальних умовах пропускає мережеве електрику безпосередньо, одночасно, заряджаючи вбудовану в нього акумуляторну батарею. При пропажі, скачках напруги в мережі, постійний струм з акумуляторів перетворюється за допомогою інвертора в змінний, доводиться до необхідної величини і протягом деякого часу (визначеного ємністю акумулятора і потужністю споживають пристроїв) подається на ваші електроприлади.

Всі ці процеси відбуваються в автоматичному режимі, і не вимагають вашого втручання!

Всі компоненти даного ДБЖ компактно вмістилися в привабливий металевий бокс, який ви можете повісити або поставити в будь-якому зручному для вас місці, і просто підключити до нього ваші електроприлади! Все інше він зробить за вас сам!

Давайте ж розглянемо один із прикладів застосування POWERSET:

Ви живете за містом. Чи працюєте в місті.

Поїхали на роботу, і тут вам телефонує дружина, яка сидить вдома з маленькою дитиною, і каже, що відключили електрику і вдома стає холодно!

Ваші подальші дії?

Ми мчимо додому через усіх сил, щоб вирішити цю проблему, підключивши бензиновий генератор або ще що-небудь!

А тепер уявімо цю ж ситуацію з ДБЖ POWERSET:

Відбулося відключення в мережі, ваш котел підключений до POWERSET, він автоматично перемикається на живлення від акумуляторів, і спокійно працює до вашого приїзду додому з роботи! Будинки тепло, дружині з дитиною комфортно, ви спокійно працюєте! А POWERSET робить все за вас!

Альтернативна електрика в будинку