Області застосування стабілізаторів напруги

06.07.2018

Промислові та побутові стабілізатори напруги широко застосовуються на підприємствах, офісах і в домашніх умовах. З огляду на дуже низьку якість електроенергії, що поставляється споживачеві енергопостачальними організаціями (особливо в сільській місцевості), використання стабілізаторів стає дуже актуальним.

Адже зараз багато споживачів використовують дуже дорогу апаратуру як у побуті (комп'ютери, холодильники, пральні машини, відео - аудіо апаратуру, опалювальні котли та багато іншого), так і на виробництві (верстати з промисловими контролерами, комп'ютерні мережі, високоточний електропривод і т .п.), яке потребує якісного електроживлення. Тому практично єдиним та недорогим захистом такого обладнання є промислові та побутові стабілізатори напруги.

Майже кожному з нас знайомі проблеми з виходом з ладу або нестійкою роботою побутової техніки. У більшості випадків це пов'язано зі зниженою напругою, перенапруженням, піками і викидами напруги в мережі. При падінні напруги прилади можуть відмовитися працювати, а при перенапруженні починають грітися і можуть вийти з ладу. Таким чином, існує потреба в спеціальних захисних пристроях, які дають можливість побутової техніки працювати стійко і ефективно. До таких пристроїв відносяться, перш за все, побутові стабілізатори напруги, які при вхідній напрузі, що змінюється в досить широких межах, підтримують на виході номінальну напругу електромережі.

Наші побутові стабілізатори напруги Ви можете використовувати:

Для будинку, дачі, квартири

Домашні прилади, підключені через побутові стабілізатори напруги, працюють в щадному режимі електроживлення. Це дозволяє продовжити їх експлуатаційний ресурс і навіть заощадити на електроенергії, бо всі побутові пристрої проектуються на конкретну напругу в мережі і саме при цій напрузі забезпечується оптимальний режим роботи і найвищий ККД. У статті «Рекомендації по вибору однофазних стабілізаторів напруги» наводиться приклад розрахунку потужності побутового стабілізатора напруги.

Для захисту котла та опалювального обладнання

Сучасний газовий котел - це складний електротехнічний прилад. Дійсно, автоматика котла, дуттьові пальника, насоси досить чутливі до перепадів напруги в електромережі. Тому ми рекомендуємо для захисту котла встановлювати стабілізатор напруги. Наша компанія пропонує стабілізатор напруги котла СНАП-500. Важливо підібрати параметри стабілізатора, які потрібні саме вам. На сьогоднішній день наші стабілізатори напруги котла успішно працюють в комплекті з котлами таких виробників:

Області застосування стабілізаторів напруги

  • BERETTA
  • BONGIOANNI
  • ACV
  • JUNKERS-BOSCH
  • ARISTON
  • VAILLANT
  • BUDERUS
  • DAKON
  • HERMANN
  • IMMERGAS
  • PROTHERM
  • VIESSMANN
  • Колві
  • FERROLI
  • АТОН
  • ЖИТОМИР
  • PEGASUS
  • HOT-WELLWESTEN

Для охоронного обладнання, сигналізації та систем телемеханіки

Більшість охоронних систем допускає відхилення напруги не більше 10%. Наші мережі на сьогодні таку точність не забезпечують, це призводить до неправильної роботи охоронних систем. Стабілізатор напруги стабілізує Вашу мережу і усуває ці проблеми.

Для холодильного обладнання та кондиціонерів

Всім відомо, що двигуни не працюють при підвищеній або зниженій напрузі. У них відбувається перегрів обмоток та подальший вихід їх з ладу. Ремонт обладнання обходиться в 70% від вартості нового обладнання. Стабілізатор напруги захистить ваше обладнання від всіх перерахованих вище проблем.

Області застосування стабілізаторів напруги

Ми рекомендуємо використовувати стабілізатори напруги:

  1. Для забезпечення безвідмовної роботи аудіо та відео апаратури (наприклад, домашніх кінотеатрів), побутової та офісної техніки, спеціального та іншого обладнання у випадках, коли є постійні спади і підйоми напруги в мережі, спостерігається постійно завищена або занижена напруга електромережі або коли необхідно відфільтрувати перешкоди. Побутові стабілізатори змінної напруги забезпечать нормальне електропостачання при значних і тривалих (постійних) перепадах напруги в електромережі.
  2. Щоб забезпечити роботу приладів, які за своєю функціональністю не можуть працювати при найменших відхиленнях напруги в мережі. Наші стабілізатори змінної напруги з високою точністю підтримують необхідне значення напруги живлення і витримують короткочасні перевантаження. Дуже часто несправності або дефекти виробу з'являються саме через неякісну електромережу.
  3. Для підвищення ймовірності безвідмовної і довгострокової роботи складного, високотехнологічного, дорогого обладнання та приладів. Єдиним недорогим і надійним рішенням проблеми перепадів напруги є стабілізатори напруги, які нормалізують напругу в мережі.