Стабілізатор побутовий

06.07.2018

Сучасний світ важко уявити без великої кількості побутової техніки та електроніки. З її допомогою ми прибираємо, готуємо, підтримуємо особисту гігієну, вона забезпечує нам зв'язок із зовнішнім світом.lorenz stab LS

Найчастіше більшість електроприладів в наших будинках і квартирах досить дорогі. Їх заміна або ремонт призводить до серйозних фінансових витрат у споживачів. Основна частина з цих електроприладів чутливі до перепадів напруги. Стрибки напруги здатні миттєво привести до виходу з ладу техніки, і можуть виявитися справжнім стихійним лихом. Для стабільної роботи побутові електроприлади необхідно захистити від зниження або підвищення напруги.

Ознаки коливання напруги можна визначити без спеціальної апаратури. Так, наприклад, при падінні напруги лампочки в будинку починають горіти зовсім тьмяно, а прилади, у яких двигун є головною робочою частиною, можуть взагалі перестати функціонувати. У свою чергу різке підвищення напруги призводить до виходу з ладу побутових електроприладів або перегорання. Техніка може перегоріти навіть в тому випадку, якщо вона не працювала, але її шнур живлення знаходився в розетці в момент стрибка напруги.

Особливу незручність нестабільна подача електроенергії може доставити власникам будинків з автономними системами тепло- і водопостачання, охоронними системами. Це обладнання надзвичайно чутливе до перепадів напруги, а його вихід з ладу може викликати серйозні наслідки.

Уникнути неприємних наслідків, пов'язаних з коливанням напруги допоможе побутовий стабілізатор напруги. Стабілізатор призначений для підтримки напруги на заданому рівні і може використовуватися для підключення комп'ютерів, оргтехніки, торгового устаткування, вимірювальної техніки, апаратури зв'язку, побутової техніки, для стабілізації напруги в електромережах дачних будинків, міських квартир і офісів, систем освітлення. Побутовий стабілізатор легко врегулює скачки напруги і убезпечить роботу вашої побутової техніки.