У вас перебої з електроенергією? Є рішення!

06.07.2018

З кожним роком залежність людства від електрики тільки зростає! Кількість споживаної енергії зростає з кожним днем. Але найчастіше ми отримуємо зовсім неякісний продукт, який тягне за собою несприятливі наслідки!

Є не мало чинників, які сприяють перебоям в електромережі - погодні умови, аварії і т.д.

За офіційними даними, ЗНОС ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ УКРАЇНИ СТАНОВИТЬ 50%! Так що проблеми з електроживленням не повинні нас дивувати!

Якщо поглянути на статистику по відмовах побутової техніки, то до 45% від усіх можливих причин - це проблеми з електроживленням! Кожен хоч раз потрапляв в ситуацію, коли в квартирі починало блимати світло, або відключалися всі електроприлади через стрибки напруги в мережі ... Подібні неприємності майже завжди відбуваються несподівано і вкрай несвоєчасно.

Щоб захистити техніку від всіх цих лиходійств, винахідливе людство придумало ДБЖ (джерело безперебійного живлення)! Це такий пристрій, який, незважаючи на корисність, часто залишають без уваги! Ще недавно ДБЖ можна було зустріти в основному тільки в корпоративному середовищі, зараз же чимало простих людей носять з собою зовнішні акумулятори для заряду мобільних (павербанк).

Але тут ми розглянемо НЕ павербанк, а саме ДБЖ, причому здатний живити і захищати не тільки домашній ПК, а всі ваші домашні електроприлади !!!

Хочемо представити вам POWERSET!

У вас перебої з електроенергією? Є рішення!

Це ДБЖ, який в нормальних умовах пропускає мережеву напругу безпосередньо, одночасно заряджаючи вбудовану в нього акумуляторну батарею. При скачках напруги в мережі ДБЖ його стабілізує, а при пропаданні - постійний струм з акумуляторів перетворюється на змінний, доводиться до необхідної величини і протягом деякого часу (визначеного ємністю акумулятора і потужністю енергоспоживаючих пристроїв) подається на ваші електроприлади.

Всі ці процеси відбуваються в автоматичному режимі, і не вимагають вашого втручання!

Всі компоненти даного ДБЖ компактно вмістилися в привабливий металевий бокс, який ви можете повісити або поставити в будь-якому зручному для вас місці, і просто підключити до нього ваші електроприлади!

Все інше він зробить за вас сам!

Давайте ж розглянемо один із прикладів застосування POWERSET:

Ви живете за містом. Чи працюєте в місті. Поїхали на роботу, і тут вам телефонує дружина, яка сидить вдома з маленькою дитиною, і каже що відключили електрику і вдома стає холодно!

Ваші подальші дії?

У вас перебої з електроенергією? Є рішення!

Ми мчимо додому з усіх сил, щоб вирішити цю проблему, підключивши бензиновий генератор, або ще що-небудь!

А тепер уявімо цю ж ситуацію з ДБЖ POWERSET:

Сталося відключення в мережі, ваш котел підключений до POWERSET, він автоматично переключився на живлення від акумуляторів, і спокійно пропрацював до вашого приїзду додому з роботи! Ніяких проблем! В будинку тепло, дружині з дитиною комфортно, ви спокійно працюєте! А POWERSET робить все за вас!

У вас перебої з електроенергією? Є рішення!

Можна уявити ще силу-силенну прикладів застосування POWERSET, які полегшать ваше життя:

У вас перебої з електроенергією? Є рішення!

І кожен з нас зрозуміє, наскільки корисно мати подібний пристрій, яке збереже ваш час, гроші, нерви і просто стане незамінним помічником при проблемах з електроенергією, від якої ми всі так залежимо!!!

Вартість POWERSET в цілісному металевому боксі, повністю готового до експлуатації стартує з 7500 грн до 15000 грн в залежності від комплектації.

Так само можна придбати всі комплектуючі окремо!

Автор Михаил Москаленко