Комплексне рішення для стрічкових конвеєрів

13.08.2018

МОТОР-БАРАБАНИ - це повна лінійка моторизованих шківів для стрічкових конвеєрів. Головне – це МОТОР-БАРАБАНИ!

Будучи повністю закритими, всі компоненти розміщуються всередині, усуваючи необхідність зовнішніх компонентів, таких як двигун, коробка передач, ланцюги, зірочки, захисні ланцюги та підшипники блоків подушок!

Комплексне рішення для стрічкових конвеєрів

МОТОР-БАРАБАН – внутрішні робочі компоненти

МОТОР-БАРАБАН зменшує витрати на експлуатацію та технічне обслуговування завдяки ефективності, а також дозволяє працювати в будь-якому несприятливому стані. Новітні досягнення включають в себе використання лабірінтних касет типу ущільнювачів, щоб запобігти виходу сміття в барабанний двигун та запобігання виходу масла. Це дозволяє мотор-барабану працювати в будь-якому стані, будь то відкритий, пильний, абразивний або у жорсткому експлуатаційному середовищі.

 

Комплексне рішення для стрічкових конвеєрів

МОТОР-БАРАБАНИ забезпечують якісне та надійне виконання робіт на будь-якому виробництві

Інші переваги

Максимальне збільшення безпеки оператора

Всі зовнішні рухомі частини, такі як коробка передач, ланцюги, двигун, ланцюговий захист та підшипники блоків подушок, що представляють небезпеку для безпеки, усуваються.

Ефективне управління виробничим простором

Низький профіль барабанного двигуна призводить до більш чистого вигляду і дозволяє встановити більший ленточний конвеєр на меншу поверхню або на більший робочий простір. Дозволяє більш високу щільність і кілька виробничих додатків на меншу площину.

Різке зниження енергетичних витрат (економія до 30% витрат на електроенергію)!!!

МОТОР-БАРАБАНИ працюють на 96% механічно, що призводить до зниження експлуатаційних витрат в порівнянні з звичайними приводами. Додаткова ефективність внутрішніх компонентів приводу може призвести до економії енергії до 30% у порівнянні з звичайним приводом для транспортування

Різке зниження рівня шуму

Редуктори мотор-барабанів виготовляються з використанням високоякісної сталі з легованої сталі, відточених робочих зубів відповідно до стандартів AGMA / DIN 6, зменшуючи шум до мінімальних рівнів децибела, що перевищує вимоги OSHA щодо шуму.

Мінімальний час обслуговування

Барабанний двигун повністю закріплений без зовнішніх рухомих компонентів, позбавляє потреби постійного регулювання та щорічного технічного обслуговування. Наші двигуни практично не потребують технічного обслуговування, і після 50 000 годин експлуатації потрібно лише замінити масло, яке можна виконувати без видалення барабанного двигуна з конвеєра.

Мінімальний & легкий монтаж та ввід в ескплуатацію

Потребує значно менше часу для монтажу та вводу в експлуатацію порівняно з існуючими приводними системами конвеерів. Не потребує кваліфікованого персоналу для операційної експлуатації.

Також ми виготовляємо та реалізуємо зі складу роліки в сборі для любих типів конвеєрів згідно з кресленнями замовників зі звичайної сталі та із нержавійки за конкурентними цінами.

З питань покупки цього обладнання звертайтесь до офісу компанії «Інвейв» за телефонами +380 (44) 50-00-597, +380 (50) 49-90-979 або пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..